Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

Nový produkt

Mikrosluchátko STANDARD

Skladem

1 390 Kč

Mikrosluchátko s přijatelnou úrovní šumu a nižší cenou.

Malá velikost a barevné provedení znemožňuje mikrosluchátko komukoli spatřit.

Kuželový tvar velice dobře brání úniku zvuku do okolí.

Výdrž na 1 baterii je 4-5 hodin.

Reprodukuje zvuk z mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače, který je bezdrátově přenášen přes indukované elektromagnetické pole vysílané indukční smyčkou připojenou kabelem nebo přes bluetooth k mobilnímu telefonu nebo MP3 přehrávači.

Je kompatibilní se všemi našimi indukčními smyčkami.

Vzhled

Kuželový tvar mikrosluchátka umožňuje jeho snadné zavádění do zvukovodu a zároveň poskytuje dostatečnou zvukotěsnost, která zamezuje úniku zvuku do okolí.

Plášť mikrosluchátka je vyroben ve tvaru a z tvrzeného plastu, který zajišťuje vysokou odolnost před poškozením a zároveň umožňuje snadné čištění.

Na špičce mikrosluchátka naleznete malý otvor, ve kterém ústí reproduktor. Na opačné straně pak zásuvný držák baterie a transparentní tyčinku ke snadnému vytažení mikrosluchátka ze zvukovodu.

Tento model mikrosluchátka nabízíme s tělem v tělové barvě a černým nebo tělovým koncem. Barvu zakončení si můžete zvolit. Doporučuje černou, která je ve většině případů méně viditelná vzhledem k přirozenému stínu ve zvukovodu.

Rozměry: 13 x 9 mm

Zvuk

Reproduktor poskytuje dobře slyšitelný zvuk s přijatelnou úrovní šumu.

Bezpečnost

Tvar mikrosluchátka zamezuje samovolné zapadnutí do zvukovodu nebo vypadnutí ven.

Komfort

Tvar i materiál mikrosluchátka nezpůsobuje při zasouvání do zvukovodu žádnou bolest. Při delším používání můžete v uchu cítit slabý tlak.

Vytažení mikrosluchátka ze zvukovodu je snadné díky transparentní tyčince, kterou můžete snadno zachytit prsty, případně pinzetou.

K zasunutí a vysunutí baterie slouží pohyblivý držák baterie, který baterii drží, i když je držák s baterií vysunutý. Mikrosluchátko zapnete nebo vypnete zasunutím nebo vysunutím držáku s baterií.

Odhalitelnost

Po úplném zasunutí mikrosluchátka do zvukovodu není viditelné. K odhalení je nutná důkladná prohlídka zvukovodu z bezprostřední blízkosti. V případě, že se vám mikrosluchátko nedaří celé zasunout do zvukovodu, bude viditelné pouze při přímém pohledu do zvukovodu na krátkou vzdálenost z jednoho konkrétního úhlu.

Rozšířený konec mikrosluchátka utěsní zvukovod a tak zvuk vycházející z reproduktoru směřuje pouze na bubínek a nedostává se ven do okolí uživatele. Zvuk do okolí uniká při použití indukční smyčky se zesilovačem a nastavení velice vysoké hlasitosti.

Kompatibilita

Mikrosluchátko je plně kompatibilní se všemi námi nabízenými indukčními smyčkami.

Baterie

Typ: SR416SW, 337, 1.55V

Výdrž: 4-5 hodin

Na rozšířeném konci mikrosluchátka naleznete držák baterie pro snadnou manipulaci s baterií. Zasunutím držáku s vloženou baterií mikrosluchátko snadno zapnete, vysunutím naopak vypnete. Baterii můžete nechat vloženou ve vysunutém držáku. Nebude se tak vybíjet, neztratíte ji a mikrosluchátko bude stále připravené k rychlému použití.

Shrnutí

  • Nižší cena
  • Kuželový tvar
  • Větší průměr
  • Přijatelný šum
  • Vyšší spotřeba energie
  • Kompatibilní se všemi indukčními smyčkami

Obsah balení

1x        mikrosluchátko v uzavřeném obalu
1x        baterie
1x        plastové pouzdro

Přenos zvuku z telefonu nebo MP3 přehrávače do mikrosluchátka zajišťuje indukční vysílač. Pokud ho nevlastníte, nezapomeňte ho zakoupit spolu s mikrosluchátkem.
Zobrazit nabídku indukčních vysílačů

Příslušenství

1 další produkt ve stejné kategorii: