Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM
Mikrosluchátka
Mikrosluchátka

Mikrosluchátko slouží k bezdrátovému přenosu zvuku z mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače do ucha. Mikrosluchátko je velmi malé, má ergonomický tvar a zasouvá se úplně celé do zvukovodu. Díky tomu tak bude bezpečně držet ve vašem uchu a zároveň ho nikdo jiný nebude schopen uvidět. Budete moci s kýmkoli komunikovat přes mobilní síť nebo poslouc...

Mikrosluchátko slouží k bezdrátovému přenosu zvuku z mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače do ucha. Mikrosluchátko je velmi malé, má ergonomický tvar a zasouvá se úplně celé do zvukovodu. Díky tomu tak bude bezpečně držet ve vašem uchu a zároveň ho nikdo jiný nebude schopen uvidět. Budete moci s kýmkoli komunikovat přes mobilní síť nebo poslouchat audio nahrávky, aniž by to kdokoli jiný mohl zpozorovat nebo slyšet.

Zvuk je do mikrosluchátka přenášen bezdrátově přes elektromagnetické indukované pole, které generuje indukční vysílač. Proto je nutné používat indukční vysílač v podobě kabelové nebo bezdrátové smyčky, bluetooth brýlí, pera, hodinek nebo GSM boxu. Všechny tyto indukční vysílače pracují jako prostředník mezi mikrosluchátkem a mobilním telefonem nebo audio přehrávačem. Neslyšitelný přenos zvuku mezi indukčním vysílačem a mikrosluchátkem je vždy bezdrátový, tzn. do mikrosluchátka nevede žádný kabel. Spojení mezi indukčním vysílačem a mobilním telefonem nebo audio přehrávačem je kabelové nebo bezdrátové pomocí technologie bluetooth.

Mikrosluchátko je velmi silným nástrojem, proti kterému neexistuje téměř žádná ochrana. Použitím mikrosluchátka se můžete dopustit porušení některých pravidel.

Více

Mikrosluchátka 

filter
Povolené filtry:

    Slevy