Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM
Mikrosluchátka
Mikrosluchátka

Mikrosluchátko slouží k bezdrátovému přenosu zvuku z mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače do ucha. Mikrosluchátko je velmi malé, má ergonomický tvar a zasouvá se úplně celé do zvukovodu. Díky tomu tak bude bezpečně držet ve vašem uchu a zároveň ho nikdo jiný nebude schopen uvidět. Budete moci s kýmkoli komunikovat přes mobilní síť nebo poslouc...

Mikrosluchátko slouží k bezdrátovému přenosu zvuku z mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače do ucha. Mikrosluchátko je velmi malé, má ergonomický tvar a zasouvá se úplně celé do zvukovodu. Díky tomu tak bude bezpečně držet ve vašem uchu a zároveň ho nikdo jiný nebude schopen uvidět. Budete moci s kýmkoli komunikovat přes mobilní síť nebo poslouchat audio nahrávky, aniž by to kdokoli jiný mohl zpozorovat.

Zvuk je do mikrosluchátka přenášen bezdrátově přes elektromagnetické indukované pole, které generuje indukční smyčka. Proto je nutné používat indukční smyčku v podobě kabelové nebo bezdrátové smyčky, brýlí, pera, hodinek nebo GSM boxu. Všechny tyto indukční smyčky pracují jako prostředník mezi mikrosluchátkem a mobilním telefonem nebo zvukovým přehrávačem. Spojení mezi indukční smyčkou a mikrosluchátkem je vždy bezdrátové. Spojení mezi indukční smyčkou a mobilním telefonem nebo zvukovým přehrávačem je kabelové nebo bezdrátové pomocí technologie bluetooth.

Mikrosluchátko je velmi silným nástrojem, proti kterému neexistuje téměř žádná ochrana. Použitím mikrosluchátka se můžete dopustit porušení některých pravidel.

Více

Mikrosluchátka  Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
filter
Povolené filtry:
    Dostupnost

    Slevy