Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

Výhody nákupu u nás

Rychlé dodání a poštovné zdarma

Veškeré zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, máme fyzicky na skladě a je připravené k okamžitému odeslání.

Zásilky odesíláme do České republiky a na Slovensko s poštovným od 59 Kč / 119 Kč.

Poštovné zdarma získáte u objednávek v hodnotě nad 2000 Kč.

Zobrazit více informací o způsobech doručení

Osobní převzetí

Produkty si můžete osobně převzít ve Zlíně po předchozí telefonické domluvě.

Než se nás rozhodnete navštívit, zavolejte nám. Připravíme vám zboží a domluvíme si čas, kdy nás navštívíte a budeme se vám moci plně věnovat.

Vyzkoušení před nákupem

Při osobním převzetí se vám plně věnujeme nejčastěji kolem 30 minut, kdy vás podrobně seznámíme s používáním našich produktů, a vše si můžete dle libosti vyzkoušet.

Veškeré produkty si můžete vyzkoušet ve Zlíně. Ty nejžádanější pak i v Brně, Pardubicích, Ostravě a Albrechticích u Českého Těšína.

Diskrétní balení a doručení

Protože chápeme, že každý nemusí vědět, co jste si od nás objednali, tak všechny zásilky odesíláme maximálně diskrétně. Zásilka nijak neprozrazuje, co je jejím obsahem. Nenajdete na ni název obchodu, logo ani nic podobného.

Pokud nechcete, aby byla zásilka doručena na vaši adresu, kde by ji mohl otevřít někdo jiný než vy, nechte si zásilku zaslat na libovolnou poštu, kde si ji budete moci vyzvednout. V tom případě jako doručovací adresu uveďte vaše celé jméno, namísto ulice "NA POŠTU", město/obec a PSČ pro pobočku pošty, na kterou chcete zásilku doručit. Pokud PSČ a město/obec požadované pobočky pošty neznáte, naleznete je zde pro Českou poštu a zde pro Slovenskou poštu.

Půjčovna mikrosluchátek

Protože můžete potřebovat mikrosluchátko použít jen jednou nebo jen po krátké období, připravili jsme pro vás půjčovnu, kde si můžete celou soupravu zapůjčit a zaplatit výrazně méně než při zakoupení. Půjčovné je v ceně od 450 Kč za 2 pracovní dny.

Soupravy si můžete zapůjčit osobně ve Zlíně, Pardubicích, Ostravě nebo Albrechticích u Českého Těšína nebo poštou s doručením kdekoli v ČR.

Zobrazit více informací o půjčovně mikrosluchátek

Kompatibilita a funkčnost

Mikrosluchátko komunikuje s indukční smyčkou a indukční smyčka s mobilním telefonem, případně MP3 přehrávačem.

Mikrosluchátka jsou plně kompatibilní s indukčními smyčkami, které nabízíme.

Kabelové indukční smyčky jsou kompatibilní s mobilními telefony nebo MP3 přehrávači se zdířkou pro kulatý 3.5mm jack konektor, případně přes vhodnou redukci.

Bluetooth indukční vysílače jsou kompatibilní s mobilními telefony, které podporují bluetooth.

WiFi kamery jsou kompatibilní s mobilními telefony, které podporují bluetooth a mají operační sysmtém Android nebo iOS.

Víme, že si naše produkty často objednáváte na poslední chvíli. Proto je jasné, že se nesmí stát, že něco nebude fungovat. Z toho důvodu naše mikrosluchátka i indukční vysílače procházejí důkladnou kontrolou. Žádné vadné kusy se k vám tak nedostanou. Nemusíte se tedy bát, že byste doručené zboží museli ihned reklamovat a nemohli použít v den, kdy ho nutně potřebujete.

Půjčovna mikrosluchátek

Protože můžete potřebovat mikrosluchátko použít jen jednou nebo jen po krátké období, připravili jsme pro vás půjčovnu, kde si můžete celou soupravu i včetně skryté WiFi kamery zapůjčit a zaplatit výrazně méně než při zakoupení. Půjčovné je v ceně od 450 Kč za 2 pracovní dny.

Soupravy si můžete zapůjčit osobně ve Zlíně, Brně, Pardubicích, Ostravě nebo Albrechticích u Českého Těšína nebo poštou s doručením kdekoli v ČR.

Zobrazit více informací o půjčovně mikrosluchátek

Profesionální poradenství

Naše produkty známe do nejmenších detailů. Pečlivě je testujeme, proto přesně víme, jak fungují.

Mikrosluchátka půjčujeme od roku 2009, proto máme spoustu informací i od našich zákazníků, kteří využijí služby půjčovny. Díky tomu máme i spostředkované zkušenosti s používáním mikrosluchátek v nejrůznějších situacích.

Když budete potřebovat poradit, tak se na nás můžete spolehnout. O mikrosluchátkách toho víme opravdu hodně.

Nejrůznější komplikace způsobené vnějšími vlivy nebo samotným uživatelem jsme schopni identifikovat a během několika málo minut vyřešit i přes telefon.

Neustále testujeme nové produkty a do nabídky zařazujeme jen ty, které bychom použili i my sami. U nás tak najdete vždy jen to nejlepší.

České manuály

Ke všem našim produktům obdržíte podrobné české manuály, se kterými bude ovládání našich zařízení hračka. Pokud si náhodou nebudete vědět rady, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Zobrazit všechny kontakty na nás