Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Zjistit více ROZUMÍM

Výhody nákupu u nás

Rychlé dodání a poštovné zdarma

Veškeré zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, máme fyzicky na skladě a je připravené k okamžitému odeslání.

Zásilky odesíláme do České republiky a na Slovensko s poštovným od 59 Kč / 109 Kč.

Poštovné zdarma získáte u objednávek v hodnotě nad 2000 Kč.

Zobrazit více informací o způsobech doručení

Diskrétní balení a doručení

Protože chápeme, že každý nemusí vědět, co jste si od nás objednali, tak všechny zásilky odesíláme maximálně diskrétně. Zásilka nijak neprozrazuje, co je jejím obsahem. Nenajdete na ni název obchodu, logo ani nic podobného. Na zásilce bude pouze vaše adresa vč. tel. čísla, naše adresa a případně hodnota zboží.

Pokud nechcete, aby byla zásilka doručena na vaši adresu, kde by ji mohl otevřít někdo jiný než vy, nechte si zásilku zaslat na libovolnou poštu, kde si ji budete moci vyzvednout. V tom případě jako doručovací adresu uveďte vaše celé jméno, namísto ulice heslo "POSTE RESTANTE", město a PSČ požadované pobočky pošty. Pokud PSČ a město požadované pobočky pošty neznáte, naleznete je zde pro Českou poštu a zde pro Slovenskou poštu.

Kompatibilita a funkčnost

Mikrosluchátko komunikuje s indukční smyčkou a indukční smyčka s mobilním telefonem, případně MP3 přehrávačem.

Mikrosluchátka jsou plně kompatibilní s indukčními smyčkami, které nabízíme.

Kabelové indukční smyčky jsou kompatibilní s mobilními telefony nebo MP3 přehrávači se zdířkou pro kulatý 3.5mm jack konektor, případně přes vhodnou redukci.

Bluetooth indukční smyčky jsou kompatibilní s mobilními telefony, podporující bluetooth.

Víme, že někdy si naše produkty objednáváte na poslední chvíli. Proto je jasné, že se nesmí stát, že něco nebude fungovat. Z toho důvodu mikrosluchátka i indukční smyčky vždy kontrolujeme. Žádné vadné kusy se k vám tak nedostanou. Nemusíte se tedy bát, že byste doručené zboží museli ihned reklamovat a nemohli použít v den, kdy ho nutně potřebujete.

Vyzkoušení před nákupem

Při osobním převzetí se vám plně věnujeme nejčastěji 15-30 minut, kdy vás podrobně seznámíme s používáním našich produktů, a vše si můžete dle libosti vyzkoušet.

Veškeré produkty si můžete vyzkoušet ve Zlíně, některé vybrané produkty pak i v Pardubicích, Ostravě - Martinově a Albrechticích u Českého Těšína.

Osobní převzetí

Produkty si můžete osobně převzít ve Zlíně po předchozí telefonické domluvě.

Než se nás rozhodnete navštívit, zavolejte nám. Připravíme vám zboží a domluvíme si čas, kdy nás navštívíte a budeme se vám moci plně věnovat.

Půjčovna mikrosluchátek

Protože můžete potřebovat mikrosluchátko použít jen jednou nebo jen po krátké období, připravili jsme pro vás půjčovnu, kde si můžete celou soupravu zapůjčit a zaplatit výrazně méně než při zakoupení. Půjčovné je v ceně od 450 Kč za 2 pracovní dny.

Soupravy si můžete zapůjčit osobně ve Zlíně, Pardubicích, Ostravě - Martinově nebo Albrechticích u Českého Těšína nebo poštou s doručením kdekoli v ČR.

Zobrazit více informací o půjčovně mikrosluchátek

Profesionální poradenství

Naše produkty známe do nejmenších detailů. Pečlivě je testujeme, proto přesně víme, jak fungují. Od našich zákazníků, kteří využijí služby půjčovny, získáváme jejich zkušenosti s používáním mikrosluchátek v různých situacích.

Když budete potřebovat poradit, tak se na nás můžete spolehnout. O mikrosluchátkách toho víme opravdu hodně.

České manuály

Ke všem našim produktům obdržíte podrobné české manuály. Uvnitř byste měli najít odpovědi na všechny vaše případné otázky. Pokud byste v manuálu potřebnou odpověď nenašli, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Zobrazit všechny kontakty na nás